Menu Content/Inhalt
Strona główna arrow Przedsiębiorczy pomorzanin
Przedsiębiorczy pomorzanin
Ruszyła Realizacja Programu - Przedsiębiorczy Pomorzanin
13.05.2009.
ImagePowiatowy Urząd Pracy w Malborku pozyskał środki w wysokości 719,6 tys. zł na realizację Programu Regionalnego „Przedsiębiorczy Pomorzanin” na rok 2009. Środki te zostaną przeznaczone na refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla 40 osób bezrobotnych.
Czytaj całość…
 
Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy ..
15.04.2008.
ImageREFUNDACJA KOSZTÓW WYPOSAŻENIA LUB DOPOSAŻENIA STANOWISKA PRACY DLA OSÓB BEZROBOTNYCH - Powiatowy Urząd Pracy w Malborku pozyskał środki na realizację projektu pn. „Nowe miejsca pracy - Silna Firma” w ramach Programu Regionalnego „Przedsiębiorczy Pomorzanin”.

Czytaj całość…
 
Wspieranie i rozwój małych firm baza instytucji.
11.02.2008.
ImagePowiatowy Urząd Pracy w Malborku udostępnia do wglądu i pobrania opracowane w ramach Programu Regionalnego „Przedsiębiorczy Pomorzanin” przez Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku materiały dotyczące:
Czytaj całość…
 
Dodatkowe środki na przedsiębiorczość !!!
09.10.2007.
ImagePowiatowy Urząd Pracy w Malborku pozyskał dodatkowe środki w wysokości 900,0 tys. zł na realizację programu regionalnego "Przedsiębiorczy Pomorzanin".
Czytaj całość…
 
Przedsiębiorczy Pomorzanin
24.07.2007.

ImageCelem Programu Regionalnego pn. "Przedsiębiorczy Pomorzanin" jest aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych w województwie pomorskim poprzez wspieranie samozatrudnienia i tworzenie nowych miejsc pracy w sektorze MŚP oraz promocję przedsiębiorczości i samozatrudnienia na rzecz osób bezrobotnych.


Czytaj całość…