Menu Content/Inhalt
Strona główna arrow Aktualności
Aktualności
Archiwalna strona Powiatowego Urzędu Pracy w Malborku
01.04.2013.

ImageStrona archiwalna nie jest już aktualizowana i wspierana. Informacje na niej zawarte nie mogą służyć jako źródło obecnie obowiązujących przepisów i regulacji prawnych.

 
Od 1 stycznia 2013r. do lekarza bez dokumentu potwierdzającego ubezpieczenie
14.12.2012.
ImageOd 1 stycznia 2013r. prawo do świadczeń opieki zdrowotnej będzie potwierdzane elektronicznie – dzięki Elektronicznej Weryfikacji Uprawnień Świadczeniobiorców (eWUŚ) związku z tym pacjenci będą zwolnieni z dotychczasowego obowiązku okazywania dokumentu potwierdzającego ubezpieczenie (zaświadczenia o zarejestrowaniu w urzędzie pracy jako bezrobotny, książeczki ubezpieczeniowej lub druku RMUA). Zamiast tego zobowiązani będą wyłącznie podać nr PESEL oraz przedstawić dokument potwierdzający tożsamość.
Czytaj całość…
 
Konferencja w ramach projektu - Wczoraj-Dziś-Jutro
04.06.2012.
ImageW dniu 29 maja 2012 roku w Sali Konferencyjnej przy Orliku, odbyła się konferencja „Trzy sektory na rzecz atrakcyjności powiatu malborskiego jako miejsca do życia i prowadzenia biznesu” organizowana w ramach projektu „Wczoraj-Dziś-Jutro. Etap 2. Partnerstwo na rzecz opracowania i wdrożenia Strategii Zarządzania Zmianą Gospodarczą w Powiecie Malborskim” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Czytaj całość…
 
Wczoraj - Dziś - Jutro. Etap 2 ....
20.10.2011.
ImageJednym z działań projektu pn. „Wczoraj – Dziś - Jutro. Etap 2…”, realizowanego przez Powiatowy Urząd Pracy w Malborku, jest informowanie społeczeństwa zamieszkującego powiat malborski o aktualnym stanie społeczno-gospodarczym tych terenów.
Czytaj całość…
 
Przewodnik dla Europejskich Pracowników Moblinych
18.10.2011.
ImageZapraszamy do zapoznania się z publikacją pt. "Przewodnik dla Europejskich Pracowników Mobilnych" !
Czytaj całość…
 
Inicjatywa JEREMIE - pożyczki i poręczenia dla mikroprzedsiębiorstw
05.01.2011.
ImageJEREMIE to wspólna inicjatywa Komisji Europejskiej, Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego oraz Europejskiego Banku Inwestycyjnego. Inicjatywa wpisuje się w założenia odnowionej Strategii Lizbońskiej na rzecz wzrostu i zatrudnienia i ma na celu poprawę dostępu do finansowania rozwoju mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w regionach UE.
Czytaj całość…
 
Nabór wniosków o zorganizowanie stażu
05.01.2010.
ImagePowiatowy Urząd Pracy w Malborku informuję, iż prowadzi nabór wniosków o zorganizowanie stażu dla osób bezrobotnych.Wnioski należy składać do dnia 15 każdego miesiąca.
Czytaj całość…
 
AGROPRACA
23.09.2008.
ImageAGENCJA POŚREDNICTWA PRACY W ROLNICTWIE
– AGROPRACA.PL
Czytaj całość…
 
Centrum Pożyczkowo - Poręczeniowe w Malborku
07.07.2008.
ImagePomorskie  fundusze: pożyczkowy i poręczeń kredytowych już w Malborku!
Z prawdziwą satysfakcją pragniemy poinformować wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców, iż właśnie uruchomiono w Malborku biuro dwóch Spółek: Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego Sp. z o.o. i Pomorskiego Regionalnego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. , w których udziałowcami jest m.in. miasto Malbork.
Czytaj całość…
 
Oferta na wynajem sali konferencyjno-wykładowej
17.01.2008.
ImagePowiatowy Urząd Pracy w Malborku posiada do wynajęcia salę konferencyjno - wykładową na przeprowadzanie szkoleń, warsztatów bądź innych zajęć dydaktycznych.
Czytaj całość…
 
Rozpoznanie potrzeb szkoleniowych osób pracujących
28.11.2007.
ImagePowiatowy Urząd Pracy w Malborku opracował ankietę, której zadaniem jest rozpoznanie potrzeb szkoleniowych osób pracujących, zamieszkujących teren Powiatu Malborskiego.
Zebrane w ten sposób informację umożliwią nam określenie tematyki szkoleń, które chcielibyśmy zrealizować w ramach projektów będących odpowiedzią na konkursy ogłaszane w ramach  Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w 2008 r.
Czytaj całość…
 
DODATEK AKTYWIZACYJNY, STYPENDIA, KONTYNUOWANIE NAUKI
09.11.2007.
ImageBezrobotnemu posiadającemu prawo do zasiłku przysługuje dodatek aktywizacyjny. Bezrobotnemu w okresie odbywania stażu lub przygotowania zawodowego w miejscu pracy do wykonywania zawodu przysługuje stypendium w wysokości 140% kwoty zasiłku.
Czytaj całość…
 
Zobacz też…