Menu Content/Inhalt
Strona główna arrow PO - KL arrow Poddziałanie 6.1.1
Poddziałanie 6.1.1
Czyż każdy zacny i poważny człowiek nie wyzna, że wiele nie wie i że ciągle powinien się uczyć?
28.03.2013.

Image Uczestnicy i uczestniczki projektu Fighter/ka po 50-tce, czyli siła pokolenia 50+” współfinansowanego przez unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego zgadzają się z powyższymi słowami. Zdają sobie bowiem sprawę z faktu, iż w dzisiejszej rzeczywistości nie da się funkcjonować bez ciągłego dokształcania się, poszerzania umiejętności, czy też przekwalifikowywania się dostosowując kwalifikacje do potrzeb rynku pracy. Dlatego też wszyscy uczestnicy/czki z wynikiem pozytywnym ukończyli szkolenie komputerowe dzięki czemu już teraz „nie boją się myszki” i są gotowi podjąć kolejne wyzwanie jakim jest zdobycie umiejętności w nowym zawodzie.

Czytaj całość…
 
Fighter i Fighterka - wojownik i wojowniczka o zatrudnienie w dojrzałym wieku.
19.02.2013.

Image Takie jest przesłanie projektu Fighter/ka po 50-tce, czyli siła pokolenia 50+” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego przez Powiatowy Urząd Pracy w Malborku w ramach Poddzialania 6.1.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Czytaj całość…
 
NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY !!!
03.12.2012.
ImagePowiatowy Urząd Pracy w Malborku informuje, iż w terminie 21.12.2012r. – 25.01.2013r. prowadził będzie nabór uzupełniający kobiet posiadających umiarkowany stopień niepełnosprawności do projektu pn. „Nie jestem inna/inny niż Ty” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Poddziałania 6.1.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się do siedziby Powiatowego Urzędu Pracy w Malborku pok. 15A w celu złożenia swojego akcesu za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.
Czytaj całość…
 
Pilnie poszukiwani pracodawcy !!!
02.07.2012.
ImagePowiatowy Urząd Pracy w Malborku poszukuje pracodawców, którzy przyjmą uczestniczki/uczestników projektu pn. „Nie jestem inna/inny niż Ty” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Poddziałania 6.1.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na 3 miesięczne staże oraz 12 miesięczne subsydiowane zatrudnienie w postaci prac interwencyjnych.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 9